ARÇELIK SERVIS BAĞCILAR

 Arçelik Servis Bağcılar  firması uzun yıllardan bu yana teknik servis hizmeti sunan Yetkili değil özel bir servis kuruluşudur . Bölümünde Yetkili ve Deneyimli personelleriyle "tamir" sektöründe uzun yıllar hizmet vermiştir . 2013 den bu yana kaliteyi gösteren "Arçelik Servis Bağcılar " bugün "İstanbul Bağcılar" çapında tamir hizmetini sürdürmektedir . Genel Merkezi meydanda bulunmakta ve Bağcılar’in tüm mahallerine servis klasmanında tamir hizmeti sürdürmeye devam etmektedir . "Arçelik Servisi" bugün dahada kaliteli hizmet ile sektörde devamlılığını “başarı” ile sürdürmektedir ."Bağcılar Teknik Servisi" kurulduğu günden bu zamana kadar müşterilerinden olumlu tepki almıştır . Bu sayede çerçevede adını sürekli duyurmuştur . Sürekli gelişimini devam ettiren ve her geçen gün değişime uğrayarak son sistem ile tamir sağlayan “Arçelik Bağcılar Servisi” bugün müşterilerine daha kaliteli servis hizmeti sunmak için servis ağını genişletmekte vede günlük tamir kapsamını arttırmaktadır.

Tüm Marka Cihazlara Servis Olanağı !

Arçelik Servis Bağcılar

"Arçelik Bağcılar Servisi" hizmet verdiği zamandan bu yana birçok kulvarda tamir servis hizmeti sağlamış vede tüm ilçelere tüm cihazlarda servis imkanı vermiştir . "Arçelik Beko Altus" marka herhangi bir cihaza sahipseniz ve cihazınızın teknik sorunu hakkında soru sormak isterseniz servis talebinde bulunmak isterseniz 0212 515 15 92 ’no lu çağrı hattını arayarak bize ulaşabilirsiniz .Telefonlarınızı bekliyor olacağız…

1 Yıl Garantili Servis Hizmeti !

Arçelik Altus Beko" marka cihazınıza tarafımızdan yapılan tüm tamir müdahalelerine "Bizim Arçelik Servisi" tarafından 1 yıl garanti vermektedir .Cihazınızda oluşabilecek sorunların tamirini ücretli bir şekilde değiştirmekteyiz . Cihazınızın verimli çalışmasını sürdürerek uzun yıllar kullanımını devam ettirebilirsiniz .Bu konuda detaylı bilgi sahibi olmak ve bu hizmetten faydalanarak servis talep etmek isterseniz 0212 515 15 92 "Arçelik Teknik Servisi" Talep Edebilirsiniz. Yanlızca bağcılar değil :Arçelik Servis Esenler, Arçelik Servis güneşli, Arçelik Servis bahçelievler, Arçelik Servis merter, Arçelik Servis yüzyıl, Arçelik Servis ikitelli, Arçelik Servis soğanlı, Arçelik Servis bahçelievler, Arçelik Servis şirinevler, Arçelik Servis siyavuşpaşa, Arçelik Servis dörtyol bölgelerindede hizmet vermekteyiz.

 

 

 

Biz sizi arayalım

Tüm cihaz problemlerinizi ya da arızaları bizi bildirin, size ulaşalım.