BUZDOLABI SERVISI

Arçelik Buzdolabı Servisi


            Beyaz eşya servisleri, isteğe göre ürünün bakımını ve arıza durumunda ise onarımını yapan servislerdir. Bağcılar beyaz eşya servislerinin, bağcılar çamaşır makinesi servisi, bağcılar bulaşık makinesi servisi ve bağcılar buzdolabı servisi gibi özel servisleri mevcuttur.

Bağcılar Çamaşır Makinesi Servisi

            Gerek bakım gerekse tamir için bağcılar çamaşır makinesi servisi hizmet vermektedir. Arıza kapsamında olan makine kapağı problemleri, kıyafetlerde renk değişiklikleri, normalde fazla gürültü ve sarsıntı, yıkama ve sıkma problemleri, su sızıntısı ve kaçakları, kireç birikimi, kırıklar veya herhangi bir hasar olduğunda devreye girmektedir. Makinenin bakımı içinde bağcılar çamaşır makinesi servisi ulaşılabilirdir.

Bağcılar Buzdolabı Servisi

            Gerek bakım gerekse tamir için bağcılar buzdolabı servisi hizmet vermektedir. Arıza kapsamında olan sensör arızası, anakart arızası, rezistans arızası, kompresör arızası, termostat arızası, kapak arızaları, su akıtma ve her türlü soğutma probleminde devreye girmektedir. İhtiyaç duyulduğunda buzdolabı bakımı içinde bağcılar buzdolabı servisi hizmetinizdedir.

Bağcılar Bulaşık Makinesi Servisi

            Gerek bakım gerekse tamir için bağcılar bulaşık makinesi servisi hizmet vermektedir. Arıza kapsamında olan sensör arızası, anakart arızası, rezistans arızası, valf arızası, fiskiye arızası, pervanelerdeki arızalar, tuz kutusu hasarı, parlatıcı bölmesi hasarı, sepetlerdeki arızalar, kötü koku oluşumu, deterjan kalıntısı sorunu, yıkama problemleri, her türlü kırık ve hasarda devreye girmektedir. Ayrıca kullanım sıklığına göre belirli aralıklarda bulaşık makinesi bakımı yaptırılması gerekir, bu durumda da bağcılar bulaşık makinesi servisi hizmet sunmaktadır.

Biz sizi arayalım

Tüm cihaz problemlerinizi ya da arızaları bizi bildirin, size ulaşalım.