ARÇELIK SERVIS KIRAZLI

Arçelik Servis Kirazlı Beyaz eşya tamir

Arçelik, kaliteli, dayanıklı ürünler üreten dünyaca ünlü bir beyaz eşya şirketidir. Buzdolabından çamaşır makinesine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmanın ürünleri dünyanın birçok ülkesinde satışa sunuluyor. Arçelik'in müşteri hizmetlerine de güçlü bir bağlılığı vardır ve servis merkezleri dünyanın birçok şehrinde mevcuttur.


arçelik servis kirazlı

 

Arçelik servis kirazlı Beyaz eşya tamir şirketin servis merkezlerinden biridir ve Türkiye'nin İstanbul şehrinde bulunmaktadır. Merkez, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ,kombi ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli cihazlar için onarım hizmetleri sunmaktadır. Merkez pazartesiden cumaya 08.00-17.00, cumartesi 08.00-14.00 arası açıktır.

Merkezde size en yakın, tüm cihaz ihtiyaçlarınız için kaliteli onarım hizmetleri sağlayabilecek, yüksek eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşan bir ekip bulunmaktadır. Tamir edilmesi gereken bir cihazınız varsa veya merkezin sunduğu orjinal parça ile yetkili ustalar ile hizmetlerle ilgili sorularınız varsa telefon numarası yada çağrı merkezi numarası 02125151592 numaralı telefondan merkeze ulaşabilirsiniz.Garantili hizmetler

 

Güvenilir bir servis şirketi bulmaya gelince aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. Öncelikle seçeceğiniz şirketin saygın ve iyi bir geçmişe sahip olduğundan emin olmak istersiniz. İkinci olarak, yaptıkları iş konusunda garanti veren bir şirket bulmak isteyeceksiniz. Ve son olarak, uygun bir konuma sahip bir şirket bulmak isteyeceksiniz.

Tüm bu kriterleri karşılayan güvenilir bir servis şirketi arıyorsanız Arçelik Servis Mahmutbey'e mutlaka göz atmalısınız. Arçelik Servis Mahmutbey uzun yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet veren köklü bir firmadır. Ve hepsinden önemlisi, yaptıkları tüm işlerde %100 memnuniyet garantisi veriyorlar. Yani yaptıkları işten memnun değilseniz, bunu düzelteceklerdir.

Arçelik Servis Mahmutbey'in bir diğer güzel yanı da uygun lokasyona sahip olması. İstanbul'un Mahmutbey semtinde, şehir merkezine kısa bir sürüş mesafesinde yer alıyorlar. Telefonla ulaşmanız gerekiyorsa numaraları (0212) 515-1592.

Arçelik servis kirazlı Güvenilir hizmet,

Bu yüzden güvenilir ve garantili bir servis firması arıyorsanız Arçelik Servis Mahmutbey'e mutlaka göz atın. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağından ve beklentilerinizi aşacağından emin olabilirsiniz.Beyaz eşya servisleri, ürününüzün garantisi bitiminden sonra bakım, onarım veya değişim gerektiren herhangi bir sorunla karşılaştığınızda yardımcı olacak profesyonel bir hizmettir. Gerekli ekipmanları, uzman teknisyenleri ve deneyimiyle, beyaz eşya servisleri, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışır.

Arçelik servis kirazlı 

Arçelik Servis Bağcılar, beyaz eşya servisi olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimize, ihtiyaçlarına göre teknik servis, parça değişimi veya tamir hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Çağrı merkezimiz, müşterilerimizin 7/24 ulaşabilecekleri ve her türlü sorunlarınıza çözüm bulabilecekleri bir hizmettir. Eğer beyaz eşyanızla ilgili bir problemle karşılaşırsanız, lütfen bizimle irtibata geçin. Sorununuzu en kısa sürede çözeceğimizden emin olabilirsiniz.

Biz sizi arayalım

Tüm cihaz problemlerinizi ya da arızaları bizi bildirin, size ulaşalım.