ARÇELIK SERVIS BAHÇELIEVLER

Arçelik Servis Bahçelievler sitemize Hoşgeldiniz. Hayatımızın birer parçası olan Beyaz eşyalar Bizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.Yemek sonraları bulaşık,kirlenen çamaşırların yıkanması,Yiyeceklerimizin taze kalması bozulmaması yada uzun süre sağlıklı kalması gibi bir çok alanda bizlere kolaylıklar sağlamaktadır. 
 
 
Yıllar geçsede cihazların eskisede bizlere kendimizi sürekli güncel tutmaktayız.en son gelişen ve değişen cihazların tamir bakım onarımını kolaylıkla yapmaktayız. Siz değerli kullanıcılarımıza 10 senedir kesintisiz hizmet vermekteyiz.Sizlerden destek alarak sorumluluk , dürüst bir şekilde ve erdemle siz kullanıcılarımıza her türlü kombi, montaj,tamir ve servis ihtiyaçlarınıza karşılık vermekteyiz. 
 

 

Müşteri odaklı hizmet 

 
 
 
Servis Öncesi sizlere arama yapılarak alanında yetkili teknisyen kadromuz ile telefonda bilgi vererek sizleri yönlendiriyoruz. Servis Bizim İşimizinden çok Parçasımız olmaktadır. Servis Sonrası kullanıcı haklarını korumak üzere servis anketi yapılmak ile birlikte, soruları cevaplamak, müşteri görüşleri ile yakından ilgilenmek ve gerçekten memnun bırakmak için çaba sarf ederi. En kaliteli Hizmet Vermek için Sonuç odaklı çalışarak kalitemizi en üst seviyelere taşımaktayız. 
 
 
arçelik servis bahçelievler 

Neden Bahçelievler Arçelik Servisi Tercihim? 

 
 
 
 
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak için, iyi niyet ve anlayışlı olmak, ahlak kurallarına daima uymak temel kuralımızdır. Hızlı, dürüst, tutarlı, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak bizim için her zaman en önde olmaktadır.  
 

 

Biz sizi arayalım

Tüm cihaz problemlerinizi ya da arızaları bizi bildirin, size ulaşalım.